#
#
СММ
15 Грудня 2018
SMM (Social Media Marketing) – один з методів просування своїх товарів і послуг, за допомогою соціальних медіа. Основною метою SMM просування є підвищення впізнаваності вашого бренду, велика зацікавленість до вашого продукту, постійна комунікація з потенційними і існуючими клієнтами.
Завдяки соціальним мережам, ви даєте можливість своїй аудиторії відчути себе причетним до вашого бренду. Працюючи тут зі своєю аудиторією, ви можете покращувати свій сервіс, підвищуючи рівень довіри серед споживачів.
Але, перш, ніж «йти» в соц. мережі, вам необхідно для себе визначити, чи потрібно це вам і вашому бізнесу. Чи говорять в соц. мережах про продукти, аналогічних вашому? Чи є в соц. мережах ваша цільова аудиторія і який її обсяг?
І останній, але найвирішальніший фактор: чи є у вас, про що розповісти своїй аудиторії в мережі?
Оцінивши інтереси свого оточення, ви зможете зрозуміти яким повинен бути контент, на яку тему і в якому вигляді його краще публікувати.
А наповнюючи свій контент «живою», цікавою і корисною інформацією, до вашої сторінки будуть приєднюватись друзі друзів, тим самим поширюючи інформацію про вас і вашу діяльність.
Поділитися в соціальних мережах
#
#