#
#
Продажi
23 Жовтня 2018

Що таке продажi?

Метою створення будь якого бізнесу є виключно отримання прибутку. Отримання прибутку можливе тільки через продажі. Тому що продаж це по суті обмін результатів праці на гроші. Наскільке якісно Ви зможете продати результати Вашой праці настільки кращим стане ваше матеріальне становище. Продажі це головна частина любого бізнесу, яка звісно не може існувати сама по собі, але без продаж не можливо побачити результату.
Якщо Ви навчитесь правильно продавати свої знання, вміння, навички, таланти, досвід то Ви ніколи не залишитесь без хліба з маслом на столі. Ви можете виготовляти найкращі шедеври мистецтва, але якщо Ви не навчитесь майстерно їх продавати, то за Вас це будуть робити інші, основний дохід з продажів при цьому буде залишатись в їхніх руках, а Вам залишаться лишень крихти і Ви перетворитесь на раба власного бізнесу.
Модуль «Продажі» в курсі «Мистецтво і Бізнес» дасть Вам базові знання та навички, які дозволять отримати перші прибутки від власної справи. Великі доходи ви зможете отримувати коли вміло поєднаєте продажі з іншими модулями курсу.

Поділитися в соціальних мережах
#
#